Web Sitemiz Yayında !

Firmamız, tekstil sektöründe faaliyet gösteren öncü firmalardan biridir. Ana değerlerimiz doğrultusunda, dünya standartlarında kalite anlayışıyla geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahibiz. Müşteri memnuniyeti odaklı ürünlerimizle, güvenilir ve hızlı hizmet sunmayı amaçlıyoruz. İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı bir anlayışla üretim yaparak, vazgeçilmez bir marka olmak hedefimizdir.


Vizyonumuz ise, yenilikçi kalite anlayışımızla dünya modasına yön veren ve bölgesinde lider konumda olan bir şirket olmaktır. Sürekli gelişim ve yenilikçilik anlayışımızla sektörümüzde ilk akla gelen şirket olmayı hedefliyoruz.


Müşteri odaklılığı, doğru ürün yapımı, dürüstlük, başarı, empati, insan haklarına ve çevreye duyarlılık gibi değerlerimizle işbirliği içerisinde başarı odaklı bir yapıya sahibiz. Bizimle çalışan her müşteri, iş ortağı ve çalışanımızın memnuniyetini sağlamak için çaba gösteriyoruz.

Firmamız, kaliteli ürünleri, hızlı servisi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektöründe öncü bir konumda olmayı sürdürmektedir.

 Tanıtım Videomuz
 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Adresimiz
Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Toros Caddesi No: 4 Sarıcam/ Adana
Telefon
+90 322 394 46 16
+90 533 150 13 09 / +90 322 394 46 16
E-posta
info@ovatekstil.com.tr