Hakkımızda

Firmamız, tekstil sektöründe faaliyet gösteren öncü firmalardan biridir. Ana değerlerimiz doğrultusunda, dünya standartlarında kalite anlayışıyla geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahibiz. Müşteri memnuniyeti odaklı ürünlerimizle, güvenilir ve hızlı hizmet sunmayı amaçlıyoruz. İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı bir anlayışla üretim yaparak, vazgeçilmez bir marka olmak hedefimizdir.


Müşteri odaklılığı, doğru ürün yapımı, dürüstlük, başarı, empati, insan haklarına ve çevreye duyarlılık gibi değerlerimizle işbirliği içerisinde başarı odaklı bir yapıya sahibiz. Bizimle çalışan her müşteri, iş ortağı ve çalışanımızın memnuniyetini sağlamak için çaba gösteriyoruz. Firmamız, kaliteli ürünleri, hızlı servisi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektöründe öncü bir konumda olmayı sürdürmektedir.


Misyonumuz;

Dünya standartlarında kalite anlayışımız ile ana değerlerimiz doğrultusunda geniş ürün ve hizmet yelpazesini, hızlı servis, güvenilir, İnsan sağlığına, çevreye duyarlı müşteri memnuniyeti odaklı ürünler üreten vazgeçilmez bir marka olmak.Vizyonumuz;

Yenilikçi kalite anlayışımızla dünya modasına yön veren bölgesinde lider, sektöründe ilk akla gelen şirket konumuna erişmektir.


Değerlerimiz;

Müşteri Odaklılık

Sürekli Gelişim ve Yenilikçilik

Hızlı servis

Doğru ürün yapımı

Dürüstlük 

Başarı 

Empati

İnsan haklarına, Çevreye duyarlı

İşbirliği içerisinde Başarı Odaklılık


 Tanıtım Videomuz
 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Adresimiz
Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Toros Caddesi No: 4 Sarıcam/ Adana
Telefon
+90 322 394 46 16
+90 533 150 13 09 / +90 322 394 46 16
E-posta
info@ovatekstil.com.tr